rower to jest świat

by Paulina

Pierwsza w tym sezonie trochę dalsza wycieczka rowerowa.

Nic spektakularnego może, bo niedalekie jezioro, ale przyznać trzeba, że okoliczności przyrody mocno podkręciły wrażenia iście letnią temperaturą, wszechobecną soczystą zielenią, trelami i tym wszystkim co tak cudownie działa na poczucie szczęścia wiosną.

A do tego miła dla wszystkich odmiana krajobrazu, mnóstwo fascynujących aktywności dla nieletnich i co za tym idzie chwile ciszy i relaksu dla dużych.
 

You may also like

0 comments

Mama Pana Adama 30 kwietnia, 2015 - 1:18 pm

Już nie mogę się doczekać, kiedy mój Bąbel podrośnie i będzie mógł dosiąść jakiś pojazd… Tak mi brakuje roweru:) A jakoś nie jestem przekonana do montowania krzesełka na bagażniku:)

Reply
Pola 30 kwietnia, 2015 - 2:00 pm

Od siebie baaardzo polecam przyczepkę. Tutaj o niej pisałam dokładnie, dużo jej zresztą widać pod tagiem "rower z dzieckiem" 🙂

Reply
Filifionka 2 maja, 2015 - 9:13 pm

Przyjemna letnia atmosfera panuje na Waszych zdjęciach :).
P.S. Marzą mi się jeszcze Mazury na rowerach 😀

Reply

Leave a Comment