Odpoczywalnia.pl
  • podróże i wycieczki
    • namiot
    • rower
    • góry
  • mój styl
  • rozmyślania
    • wychowanie
    • wspomnienia
    • zmysły
  • Europa
    • Finlandia
    • Francja
    • Norwegia
    • Rumunia
    • Włochy
    • Hiszpania
  • Polska
    • lubelszczyzna
    • Białowieża
    • Bieszczady
    • Beskid Niski
    • Kazimierz Dolny
    • Mazury
    • Nałęczów
    • Podlasie
    • Roztocze
    • Śląsk
    • Sudety
    • Suwalszczyzna
    • Świętokrzyskie
    • Tatry
Author

Paulina

Paulina

Uncategorized

„I want to ride my bicycle”

by Paulina 16 maja, 2010


Sezon piknikowy uważam za rozpoczęty:) Wybraliśmy się na przejażdżkę połączona z byczeniem się na kocyku na (jeszcze trochę wilgotnej) trawie. Skowronki śpiewały jak szalone, słońce grzało a reszta pachniała.

Mam na sobie strój typowo rowerowy – czyli bojówki i trampki. Do tego wynik radosnej twórczości ostatnich dni, czyli malowana koszulka.



bojówki – decathlon;-)
koszulka – h%m + handmade
sweterek – h&m
kurtka – nafnaf
na głowie – buff

16 maja, 2010 0 comments
0 FacebookTwitterPinterestEmail
Uncategorized

„green is the colour of her kind…”

by Paulina 14 maja, 2010


Heavy hung the canopy of blue
Shade my eyes and I can see you
White is the light that shines through the dress that you wore
She lay in the shadow of the wave
Hazy were the visions of her playing
Sunlight on her eyes but moonshine beat her blind everytime
Green is the colour of her kind
Quickness of the eye deceives the mind
Many is the bond between the hopefull and the damned







sukienka – bershka
buty – zara + moja obróbka
torebka – od Araba

14 maja, 2010 0 comments
0 FacebookTwitterPinterestEmail
Uncategorized

zmyłka

by Paulina 10 maja, 2010

A miało padać dalej 🙂 Stąd Martensy, doskonałe buty na niedoskonałą pogodę. Cóż, pogoda tym razem nie zawiodła, za to zawiódł icm. Nic to, szalik i parasolkę upchałam do torebki 😉

Dzisiaj, wymemłana po dwóch pracach, dałam się porwać na wdychanie wiosny. Pachnie wszystko, od bzu po mlecze, obłędny jest ten maj.





sukienka sweter i naszyjnik h&m
torebka mango
kurtka naf naf
Martensy

10 maja, 2010 3 komentarze
0 FacebookTwitterPinterestEmail
Uncategorized

dżdżu krople padają i tłuką w me okno

by Paulina 5 maja, 2010

„Zimny kraj zimny maj…” Zauważyłam, ze co roku w maju nuci mi się ta piosenka. Wiosna się zrobiła deszczowa i jesienna, ale to takie klimatyczne.

Chociaż dzień dzisiejszy intensywny, to nastrój nostalgiczny trzyma się mnie mocno. Połaziłam sobie dzisiaj po pracy wśród kałuż i charakterystycznego zapachu ślimaków po moim osiedlu z dzieciństwa. Miło.






sukienka, bransoletka i szalik – h&m
sweter – Vero Moda
buty – Prima Moda
trencz – Camaieu
naszyjnik – indiański sprzedawca na Porta Portese w Rzymie

5 maja, 2010 0 comments
0 FacebookTwitterPinterestEmail
Uncategorized

Dzień dobry

by Paulina 3 maja, 2010


Oto jestem, witam się w blogerskim świecie postem wiosennym, trzeciomajowym.

Debiutuję ciuchlandową kiecką, paskiem z Vero Mody i sandałkami z HMu. (zamiennie z kaloszkami, obcasy na wsi się nie sprawdzają).











3 maja, 2010 0 comments
0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • 1
  • …
  • 47
  • 48
  • 49

Ostatnie wpisy

  • o zachwytach wiosennych
  • Ferie za kołem podbiegunowym. Północna Norwegia zimą z dziećmi
  • przyjemności zimowe
  • Zimowe Bieszczady na początek roku
  • 2025. podsumowanie

O mnie

O mnie

Pola

Piszę o dobrym życiu, o smakowaniu codzienności, o szwendaniu się bliżej (Lubelszczyzna) i dalej, o nurkowaniu w naturę. Rozgość się!

Zostańmy w kontakcie

Facebook Instagram Email

Kategorie

  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010

Popular Posts

  • o zachwytach wiosennych

    8 maja, 2026
  • Ferie za kołem podbiegunowym. Północna Norwegia zimą z dziećmi

    13 marca, 2026
  • Co lubisz robić w życiu?

    15 czerwca, 2016
  • Facebook
  • Instagram

@2019 - All Right Reserved. Designed and Developed by PenciDesign


Back To Top
Odpoczywalnia.pl
  • podróże i wycieczki
    • namiot
    • rower
    • góry
  • mój styl
  • rozmyślania
    • wychowanie
    • wspomnienia
    • zmysły
  • Europa
    • Finlandia
    • Francja
    • Norwegia
    • Rumunia
    • Włochy
    • Hiszpania
  • Polska
    • lubelszczyzna
    • Białowieża
    • Bieszczady
    • Beskid Niski
    • Kazimierz Dolny
    • Mazury
    • Nałęczów
    • Podlasie
    • Roztocze
    • Śląsk
    • Sudety
    • Suwalszczyzna
    • Świętokrzyskie
    • Tatry